Altınbaş

0.07 Karat Pırlanta Baget İnci Kolye

1590 TL

0.07 Karat Pırlanta Baget İnci Kolye Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

Kadınların hayatları boyunca hayallerini kurdukları ve sahip olmak istedikleri en özel ve en değerli hediyeler arasında baget pırlantalı inci kolye yer alıyor. Bir kadına hediye edilebilecek olan en güzel hediyeler arasında yer alan baget pırlantalı inci kolye, sevdiğiniz kadına olan sevginizi ve aşkınızı romantik bir şekilde gösterebileceğiniz mücevherler arasında bulunuyor.

Sevdikleriniz veya kendiniz için alabileceğiniz baget pırlantalı inci kolye aynı zamanda evlilik teklifi, sevgililer günü ve doğum günlerinde de hediye olarak tercih edebileceğiniz değerli hediyeler arasında yer alıyor. Pırlantaların eşsiz zarafeti ile dizayn edilen inci kolye, zarif duyguların ve özel anların simgesi olarak ön plana çıkıyor.

Her yaşa ve stile uyumlu olabilen baget pırlantalı inci kolye, pırlantanın en eşsiz ve özel halini dışarıya yansıtmayı başarıyor. Altınbaş’ın kusursuz işçiliği ve yaratıcı dizaynları eşliğinde tasarlanan baget pırlantalı inci kolye, göz kamaştırabilecek etkisini günün her anında size sunuyor.

Tarzınıza ve kombinlerinize uyum sağlayabilecek olan baget pırlantalı ince kolye, sıra dışı bir stil yaratabilmeniz için sizlere imkan tanıyor. Stiliniz ile yer aldığınız tüm ortamlarda bakışların güzelliğinize çevrilmesini sağlayan baget pırlantalı inci kolye, sadeliği ve zarafeti tek bir çizgi içerisinde yansıtabilmek isteyen kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Giyim stillerinize özgün bir hava katabilecek ve kendinize özel tarzınızı yaratabileceğiniz baget pırlantalı ince kolyeyi anneniz, eşiniz, tüm sevdikleriniz ya da kendiniz için tercih edebilirsiniz. 

8 Ayar Beyaz Altın

Taş Ağırlık Adet Renk Berraklık Şekil
 
Pırlanta 0,03 Karat 1 H VS Baget
 
Pırlanta 0,04 Karat 1 H VS Yuvarlak

Ürün Dahilinde

• Ücretsiz Sigortalı Kargo

• Güvenli Alışveriş

• Şık Mücevher Kutusu

• Bakım Garantisi 

• Ücretsiz Kolay İade

• Altınbaş Güvencesi

Bank Card