Altınbaş

0.04 Karat Elmas Kolye

1490 TL

0.04 Karat Elmas Kolye Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

ALTINBAŞ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SKU: PINS186-8K-PINS186-8K

2.54 gr 8 Ayar Pembe Altın

Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,04 Karat G SI Yuvarlak
 

Dünyadaki en değerli taşlar arasında bulunan elmas, Altınbaş’ın günümüz trendlerine uyumlu tasarım dokunuşlarıyla bir araya gelerek sizlere elmas kolye formunda sunuluyor. Kadınların zarif bir duruş elde edebilmesini sağlayabilen elmas kolyeler aynı zamanda nostaljinin ve romantizmin de sembolü oluyor. Özgün tasarım anlayışı ile harmanlanarak canlanan Altınbaş elmas kolye modelini kullanarak sizler de vazgeçilmez bir stile imza atabilirsiniz.

 

Sevginin ve aşkın sembolü olan ve nesilden nesile aktarılan elmas kolyeler, tarzınıza klasik bir hava kazandırırken, aynı zamanda modern bir hava da katabileceğiniz kolye modelleridir. Özel gecelerde her zamankinden daha dikkat çekici bir stil yaratabileceğiniz elmas kolye modeliyle gündelik kıyafetlerinize de son bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcıları arasında bulunan elmas kolyeler, günümüz modasına uyarlanarak Altınbaş dünyasında sizlerle buluşuyor. Yüzyıllardır ihtişamından ödün vermeyen ve  en anlamlı hediyeler arasında bulunan elmas kolyeleri dilerseniz sevdiklerinize de özel günler için hediye olarak sunabilirsiniz.
 

Her tarza ve yaşa uygun olması sebebiyle herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilecek olan elmas kolye modelleri , tarzınızın görkemli duruşunu gözler önüne sermeye yardımcı olacak. Eşsiz tasarımı ile dikkat çeken elmas kolye modeliyle stilinizi vurgular ve zamansız bir şıklık elde edebilirsiniz. Güçlü ve zarif gözükmeyi seven kadınların ilk tercihleri arasında bulunan elmas kolye modeli Altınbaş dünyasında sizleri bekliyor.

Bank Card