Altınbaş

0.03 Karat Pırlanta Tria Kolye

790 TL

0.03 Karat Pırlanta Tria Kolye Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

ALTINBAŞ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SKU: PINS075-PINS075

1.20 gr 8 Ayar Beyaz Altın

Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,03 Karat G SI Yuvarlak
 

Aşkın dünü, bugünü ve yarını anlamına gelen pırlanta tria kolye tüm zarafetiyle çiftlerin en özel günlerini taçlandıracak. Beyaz atın kullanılarak dizayn edilen tasarım, Altınbaş’ta pırlantanın ışıltısıyla göz kamaştırıyor. Altınbaş kalitesini her detayı ile yansıtan pırlanta tria kolye kalite tutkunu kadınların favori aksesuarı olabilir. Üç adet pırlantanın tek bir tasarımda kullanıldığı tria kolye modeli tutkuyu ve aşkı anlatmanın zarif bir yolu olabiliyor.

Zahmetsiz şıklığa açılan kapı olan bu tasarım muazzam ışıltısı ve zarif hatlarıyla eşsiz bir duruş sergiliyor. Altınbaş’ın kusursuz işçiliği tasarımın göz alıcı güzelliğine çok daha fazla değer katıyor. Asaletini pırlantanın büyüleyen ışıltısı ve beyaz altının göz kamaştıran güzelliğinden alan kolye modeli özel gecelerde kadınlara zahmetsiz şıklık sunacak.

Altınbaş farkı ile bambaşka bir güzellik kazanan pırlanta tria kolye sınır tanımayan aşkların bir ifadesi olarak da tercih edilebiliyor. Beyaz altının asaletiyle pırlantanın büyüleyen ışıltısını ustalıkla harmanlayan Altınbaş bu tasarımıyla tria kolye dizaynlarına yeni bir soluk kazandırıyor. Bu tasarım kadınların zarif boyunlarında asıl ışıltısını kazanıyor ve cömertçe sergiliyor.

Özel günlerde eşsiz bir hediye seçeneği olabilen pırlanta tria kolye, sevgililer günü, yıldönümü ya da doğum günü gibi anlamlı günleri taçlandıracak. Siz de pırlanta tria kolyeyi sevgilinize ya da eşinize armağan ederek; aşkınızın dününü, bugününü ve yarınını buluşturan bir tasarıma sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Bank Card