Altınbaş

0.01 Karat Pırlantalı Safir Necef Kolye

965 TL

0.01 Karat Pırlantalı Safir Necef Kolye Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

1.88 gr 8 Ayar Pembe/Beyaz Altın

Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,01 Karat Diğer Yuvarlak
 
Diğer 0,28 Karat      
 
Safir 0,50 Karat      
 

Ustalık ve incelikle tasarlanan ihtişamlı bir pırlanta kolye, duruşunuzu yeniden yaratmanıza destek olabilir. Altınbaş’tan Safir pırlantalı necef kolyeyle ise zarafetinizi bir anda bambaşka bir noktaya taşıyabilirsiniz. Beyaz ve pembe altın kullanılarak dizayn edilen bu özel tasarım, pırlantanın eşsiz parlaklığı ile büyüleyici güzelliğini cömertçe sergiliyor. Size ise sadece kolyenizi keyifle kullanmak ve zarafetinizi taçlandırmak kalıyor.

Pırlantanın Altınbaş’ın kusursuz işçiliği ile buluşması ve özel bir kolye dizaynında hayat bulmasıyla ortaya çıkan kolye modeli, gündelik şıklığınıza ışıltı kazandırırken, özel gecelerde de cesur duruşunuza ışık tutacak. Pırlantalı küpe modelleri ile muazzam bir uyum yakalayan tasarım, Altınbaş’ın kusursuz işçiliğini her yönüyle yansıtıyor. Su damlası ve sıralı halka figürleri ile naif, yumuşak ve zarif bir imaj çizen safir pırlantalı necef kolye modeli sadakati ve bağlılığı simgeliyor.

Farklı renkte altın kullanılarak dinamik bir duruş kazandırılan bu eşsiz tasarım harika bir sevgililer günü ya da yıldönümü hediyesi olabilir. Sadakatinize ve bağlılığınıza vurgu yapacak bir hediye arıyorsanız, ilmek ilmek işlenerek göz kamaştıran bir güzelliğe bürünen bu eşsiz tasarımı seçebilirsiniz.

Özel dizaynı sayesinde moda rüzgarlarına asla yenik düşmeyecek olan kolye modelinin büyüleyici güzelliğinden çok uzun yıllar istifade edebileceğinizden emin olabilirsiniz. En özel gecelerde şıklığınızı bu eşsiz tasarıma emanet etmekten asla çekinmeyin! Zarafetinizi ön plana çıkarma ve muhteşem ışıltısıyla şıklığınızı taçlandırma görevini layığı ile yerine getirecektir.

Bank Card