Altınbaş

0.01 Karat Elmas İnci Kolye

784 TL

0.01 Karat Elmas İnci Kolye Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Altınbaş’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, çalışma saatleri içinde Altınbaş tarafından arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Altınbaş’ta geçerli jestler, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

ALTINBAŞ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SKU: EEH128-P593910

1.54 gr 8 Ayar Pembe Altın

Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,01 Karat G SI Yuvarlak
 

Saflığın ve sadeliğin en önemli sembolleri arasında yer alan inci ve elmas Altınbaş’ın özgün tasarım dokunuşlarıyla birleşerek sizlere elmas kolye formunda sunuluyor. Zarif bir stil elde etmek isteyen kadınların ilk tercih ettiği kolye modelleri arasında yer alan elmas inci kolye modeliyle girdiğiniz her ortamda sizler de ilgi çekici aksesuarınız ile göz kamaştırmaya başlayabilirsiniz.

 

Yenilikçi tasarım anlayışının klasik tasarım anlayışıyla harmanlanarak kullanıldığı elmas inci kolye modelini günün her anında kullanabilirsiniz. İster özel gün ve davetlerinizde isterseniz gündelik kıyafetleriniz içerisinde kullanabileceğiniz elmas inci kolye modeliyle hayalinizdeki tarz artık gerçeğe dönüşecek.

 

Sevdiklerinize hediye olarak da tercih edebileceğiniz elmas inci kolye modeli en anlamlı ve en romantik hediyeler arasında yer almaktadır. İncinin eşsiz duruşu ve elmasın ışıltısını dışarıya en iyi şekilde yansıtabilen elmas kolye modeliyle duygularınızı sevdiğiniz kişilere en saf haliyle hissettirebilirsiniz.

 

Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü ve anneler günü gibi pek çok farklı günde hediye edebileceğiniz elmas inci kolye modeline sizler de Altınbaş güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

 

Stilini sade ve aynı zamanda zarif bir şekilde tamamlamak isteyen kadınların vazgeçilmez bir parçası haline gelen elmas inci kolye modeli sayesinde tarzınızı vurgulayabilir ve stilinize yeni bir renk katabilirsiniz. Sizler de Altınbaş dünyasında sizleri bekleyen elmas inci kolye modelini kendiniz ya da sevdikleriniz için inceleyebilirsiniz.

Bank Card